Dobry strój dla motocyklisty, czyli jaka kurtka na choppera

kurtka na choppera

Choppery to jedne z ciekawszych modeli, jakie aktualnie można znaleźć na ulicach. Za ich obecność na ulicach odpowiedzialna jest tak naprawdę film „Easy Rider”, gdzie właśnie takie motocykle grały jedną z najważniejszych ról. Jak ubrać się na taką maszynę? Oto kilka wskazówek, które warto wykorzystać.

Dobrej jakości kurtka dla motocyklisty

Wiele osób ucieszy na pewno ten fakt, że nie trzeba będzie szukać specjalnej garderoby, ponieważ na ten typ motocykla przyda się doskonale znana wszystkim ramoneska. To jeden z najpopularniejszych elementów garderoby, który pasuje swoim charakterem do tego typu maszyn. Kurtka skórzana na choppera wykonana jest ze skóry, jaka zapewnia idealną wentylację, dzięki czemu nie trzeba obawiać się nadmiernej ilości potu. Tego typu elementy garderoby można otrzymać w specjalnych sklepach, jakie zajmują się sprzedażą garderoby dla motocyklistów.

Ramoneski z frędzlami

Często można się jednak przekonać, że na chopperach spotkać można motocyklistów, którzy mają na sobie kurtki, jakie posiadają dodatkowe frędzle. Podkreśla to ich jeszcze bardziej unikalny charakter. Nie ma się co oszukiwać, ale same frędzle prezentują się w sposób imponujący w trakcie jazdy, kiedy są smagane wiatrem. Skórzana ramoneska w połączeniu ze skórzanymi spodniami, pomoże w stworzeniu ciekawej stylizacji na motor. Do tego jeszcze ćwieki, jakie podkreślą z kolei drapieżny charakter motocyklisty. Taka propozycja na pewno zostanie zaakceptowana przez każdą osobę, jaka ma zamiar jeździć na chopperach.